• 02 LIS 17
  • 0

  Biuro rachunkowe dla spółki cywilnej

  Powierzenie księgowości biuru rachunkowemu to bardzo dobra decyzja. Prowadzenie własnej firmy w formie spółki cywilnej oprócz konieczności prowadzenia księgowości wiąże się z wieloma innymi obowiązkami, które przedsiębiorca musi wypełniać. Dzięki zleceniu prowadzenia księgowości firmie zewnętrznej, przedsiębiorca całą swoją uwagę może skupić na prowadzeniu firmy.

  W spółce cywilnej możliwe jest prowadzenie uproszczonej księgowości, jednak gdy jej przychody ze sprzedaży towarów i usług w danym roku przekroczą określoną w przepisach kwotę konieczne jest prowadzenie pełnej księgowości w postaci ksiąg rachunkowych.

  Decydując się na nasze biuro rachunkowe przedsiębiorca ma pewność, że obsługa księgowa jego firmy będzie prowadzona na najwyższym poziomie. Nasza firma zajmuje się prowadzeniem pełnej i uproszczonej księgowości od wielu lat. Posiadamy odpowiednie doświadczenie aby obsługą księgową każdej firmy zająć się na najwyższym poziomie. W swojej ofercie oprócz usług księgowych posiadamy doradztwo prawne i podatkowe, obsługę działu kadrowo-płacowego oraz reprezentację przedsiębiorców przed różnymi urzędami. Prowadzimy księgowość stacjonarnie oraz przez Internet. Zapraszamy do współpracy!

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply