Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest jedną z najczęściej wybieranych form prawnych do prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Jest ona spółką kapitałową, dlatego jej funkcjonowanie uregulowane jest w Kodeksie Spółek Handlowych. Przedsiębiorcy prowadzący firmę w formie spółki z o.o. muszą rozliczać się na zasadach pełnej księgowości.

Pełna księgowość prowadzona jest w formie ksiąg rachunkowych. Jest to skomplikowany i rozbudowany system ewidencji wszystkich operacji gospodarczych mających miejsce w przedsiębiorstwie. Aby móc prowadzić pełną księgowość należy posiadać odpowiednie kwalifikacje, dlatego nierzadko zdarza się, że właściciele spółek z o.o. korzystają z pomocy biur rachunkowych.

Biuro rachunkowe dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to bardzo dobre rozwiązanie. Powierzając księgowość podmiotowi zewnętrznemu mogą Państwo skupić się wyłącznie na prowadzeniu firmy. Współpraca z biurem rachunkowym pozwala także na znaczne zmniejszenie kosztów w firmie.

Interesuje Państwa rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno dla małych firm, jak i dla dużych przedsiębiorstw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *