Serdecznie pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty doradczej w dziedzinie księgowości. Specjaliści pomogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania lub w rozwiązaniu napotkanego problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu specjalistycznej wiedzy o szerokim zakresie możemy Państwu służyć pomocą w wyjaśnieniu najtrudniejszych spraw, które mają charakter księgowy lub podatkowy.

Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w kwestii w jaki sposób rozpocząć działalność lub sprawach związanych z Urzędem Skarbowym prosimy, o przesłanie wiadomości z opisem problemu lub kontakt telefoniczny.

Koszt usługi wyceniamy indywidualnie na podstawie zawiłości problemu lub ilości i zakresu pytań, na które chcą Państwo uzyskać odpowiedź. Konsultacje mogą odbyć się na bezpośrednim spotkaniu w siedzibie naszej firmy, jednak umożliwiamy również obsługę zdalną oraz telefoniczną w zależności od Państwa preferencji – e-mail, telefon, skype.

Zachęcamy do kontaktu z konsultantami i skorzystania z naszych usług doradczych.
Warto mieć na uwadze, iż świadczymy również usługi biura rachunkowego – prowadzenie księgowości dla zewnętrznych firm. Jesteśmy otwarci na sugestie i negocjacje Klientów w przypadku stałej współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *