• 08 WRZ 17
  • 0

  Biuro rachunkowe konsultacje

  Serdecznie pragniemy zaprosić Państwa do skorzystania z naszej oferty doradczej w dziedzinie księgowości. Specjaliści pomogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania lub w rozwiązaniu napotkanego problemu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz posiadaniu specjalistycznej wiedzy o szerokim zakresie możemy Państwu służyć pomocą w wyjaśnieniu najtrudniejszych spraw, które mają charakter księgowy lub podatkowy.

  Jeżeli potrzebują Państwo pomocy w kwestii w jaki sposób rozpocząć działalność lub sprawach związanych z Urzędem Skarbowym prosimy, o przesłanie wiadomości z opisem problemu lub kontakt telefoniczny.

  Koszt usługi wyceniamy indywidualnie na podstawie zawiłości problemu lub ilości i zakresu pytań, na które chcą Państwo uzyskać odpowiedź. Konsultacje mogą odbyć się na bezpośrednim spotkaniu w siedzibie naszej firmy, jednak umożliwiamy również obsługę zdalną oraz telefoniczną w zależności od Państwa preferencji – e-mail, telefon, skype.

  Zachęcamy do kontaktu z konsultantami i skorzystania z naszych usług doradczych.
  Warto mieć na uwadze, iż świadczymy również usługi biura rachunkowego – prowadzenie księgowości dla zewnętrznych firm. Jesteśmy otwarci na sugestie i negocjacje Klientów w przypadku stałej współpracy.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply