Jedni przedsiębiorcy zobowiązani są do prowadzenia księgowości w formie uproszczonej a drudzy w formie pełnej. Księgowość uproszczona umożliwia samodzielną księgowość, czyli samodzielne wypełnianie obowiązków księgowych. Istotne jest jednak, aby przedsiębiorca posiadał odpowiednią wiedzę na temat aktualnych przepisów, co pozwoli bezpiecznie prowadzić firmę.

Księgowość pełna jest bardziej skomplikowaną formą i zobowiązuje przedsiębiorców do skorzystania z pomocy biur rachunkowych. Specjaliści pomogą w załatwieniu wszelkich formalności oraz w wypełnianiu obowiązków księgowych za niewielką opłatą. Cennik usług księgowych Kraków w naszym biurze został stworzony z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą rozwijać swoje przedsiębiorstwo i wdrażać nowe rozwiązania. Nasz cennik jest elastyczny co oznacza, że Klienci płacą tylko za te dokumenty, które dostarczą do naszego biura. Jeżeli liczba dokumentów w ciągu miesiąca się zmniejszy, to cena także zostanie odpowiednio dopasowana.

Jeżeli są Państwo zainteresowani współpracą z naszym biurem rachunkowym to zapraszamy do kontaktu. Przedstawimy szczegóły oferty naszego biura oraz odpowiemy na wszystkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *