Każdy kto zakłada firmę zastanawia się czy prościej prowadzić księgowość samodzielnie czy powierzyć ją specjalistom biura rachunkowego. Czynnikiem decydującym często jest cena za obsługę księgową. Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie „ile płacicie za obsługę księgową spółki?”. Na co zwrócić uwagę przy wyborze biura rachunkowego? Od czego uzależniona jest cena za usługi księgowe?

Wybierając biuro rachunkowe warto zwrócić uwagę na doświadczenie oraz kwalifikację zatrudnionych specjalistów. Istotnie należy zaznaczyć, że warto sprawdzić kto będzie prowadzić sprawy księgowe podmiotu.

Od czego uzależniony jest cennik za obsługę księgową spółki w naszym biurem? Nasze biuro rachunkowe stara się ustalić takie zasady współpracy, aby były korzystne dla właścicieli zarówno małych jak również dużych przedsiębiorstw.

Cena za usługi księgowe uzależniona jest od:

  • wielkości firmy
  • ilości dokumentów w danym miesiącu
  • formy prowadzenia księgowości (KPiR, księgi handlowe)
  • ilości zatrudnionych pracowników

Staramy się, aby przygotowana oferta przez nasze biuro rachunkowe spełniała oczekiwania przedsiębiorców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura.

One Thought on “Ile płacicie za obsługę księgową spółki”

  • wybrałem zewnętrzne biuro rachunkowe i jestem bardzo zadowolony, odeszło mi sporo roboty i w koncu moge skupic się na firmie a nie na jakichs dokumentach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *