Usługi przedsiębiorców działających w branży IT są często poszukiwane na rynku. W związku z dużym zainteresowaniem takimi usługami, firmy informatyczne bardzo dynamicznie się rozwijają. W obliczu wielkości zadań, jakie czekają przedsiębiorców w tym sektorze, nie każdy z nich ma możliwość zajmowania się prowadzeniem księgowości firmy.

Do takich przedsiębiorców adresowana jest oferta naszego biura rachunkowego. Możemy zapewnić kompleksową obsługę księgową i podatkową firm z sektora IT.

W naszej firmie zatrudnieni są prawdziwi specjaliści, przygotowani na to, by w profesjonalny sposób pomagać właścicielom innych przedsiębiorstw.

Możemy zaproponować Państwu:
– kompleksową obsługę księgowości,
– prowadzenie ksiąg rachunkowych,
– rozliczanie podatków i składek ZUS,
– obsługę działu kadr i płac,
– doradztwo w kwestiach księgowych, podatkowych i prawnych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. W rozmowie z Państwem będziemy mogli przedstawić całkowitą ofertę naszego biura rachunkowego oraz odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług – jesteśmy pewni, że będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.

One Thought on “IT księgowość”

 • Dzień dobry,

  Od grudnia 2019 zaczęłam prowadzić działalność gospodarczą i wykonuję usługi Zarządzania projektami, w głównym stopniu projektami IT.

  Poszukuję księgowej/księgowego, żeby uzyskać profesjonalną pomoc przy:
  – wystawianiu faktur (klient zagraniczny)
  – rozliczaniu kosztów
  – konsultacji w sprawie przelewów zagranicznych
  – rozliczaniu podatków
  – terminowej spłacie ZUSu

  Na początku moje obroty oraz ilość dokumentów będzie dość nie duża, więc szukam w miarę nie drogich usług, do momentu kiedy nie zwiększą się moje obroty.

  Będę bardzo wdzięczna za uzyskanie większej ilości szczegółów na temat Państwa oferty.

  Pozdrawiam,
  Olena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *