• 29 LIS 18
  • 1

  IT księgowość

  Usługi przedsiębiorców działających w branży IT są często poszukiwane na rynku. W związku z dużym zainteresowaniem takimi usługami, firmy informatyczne bardzo dynamicznie się rozwijają. W obliczu wielkości zadań, jakie czekają przedsiębiorców w tym sektorze, nie każdy z nich ma możliwość zajmowania się prowadzeniem księgowości firmy.

  Do takich przedsiębiorców adresowana jest oferta naszego biura rachunkowego. Możemy zapewnić kompleksową obsługę księgową i podatkową firm z sektora IT.

  W naszej firmie zatrudnieni są prawdziwi specjaliści, przygotowani na to, by w profesjonalny sposób pomagać właścicielom innych przedsiębiorstw.

  Możemy zaproponować Państwu:
  – kompleksową obsługę księgowości,
  – prowadzenie ksiąg rachunkowych,
  – rozliczanie podatków i składek ZUS,
  – obsługę działu kadr i płac,
  – doradztwo w kwestiach księgowych, podatkowych i prawnych.

  Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszymi przedstawicielami. W rozmowie z Państwem będziemy mogli przedstawić całkowitą ofertę naszego biura rachunkowego oraz odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i wątpliwości. Zapewniamy wysoki standard świadczonych usług – jesteśmy pewni, że będziemy mogli sprostać Państwa oczekiwaniom.

  Zostaw odpowiedź →
 • Posted by Olena Brenych on Grudzień 26, 2019, 10:40 am

  Dzień dobry,

  Od grudnia 2019 zaczęłam prowadzić działalność gospodarczą i wykonuję usługi Zarządzania projektami, w głównym stopniu projektami IT.

  Poszukuję księgowej/księgowego, żeby uzyskać profesjonalną pomoc przy:
  – wystawianiu faktur (klient zagraniczny)
  – rozliczaniu kosztów
  – konsultacji w sprawie przelewów zagranicznych
  – rozliczaniu podatków
  – terminowej spłacie ZUSu

  Na początku moje obroty oraz ilość dokumentów będzie dość nie duża, więc szukam w miarę nie drogich usług, do momentu kiedy nie zwiększą się moje obroty.

  Będę bardzo wdzięczna za uzyskanie większej ilości szczegółów na temat Państwa oferty.

  Pozdrawiam,
  Olena

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply