• 23 MAR 17
  • 0

  Jak prowadzić spółkę z o.o.?

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest obecnie najpopularniejszą formą prawną wybieraną do prowadzenia działalności gospodarczej. Najczęściej spółka z o.o. wybierana jest do prowadzenia dużych przedsiębiorstw.

  Spółka z o.o. działa w oparciu o przepisy Kodeksu Spółek Handlowych. Posiada osobowość prawną dlatego działa przez swoje organy, którymi są zarząd spółki, zgromadzenie wspólników oraz dodatkowo komisja rewizyjna lub rada nadzorcza.

  Przedsiębiorca posiadający biznes w tej formie zobowiązany jest do prowadzenia pełnej księgowości. Pełna księgowość jest skomplikowanym i rozbudowanym systemem ewidencji wszystkich operacji gospodarczych mających miejsce w firmie. Ważne jest, aby była prowadzona rzetelnie, gdyż odzwierciedla faktyczny stan finansowy przedsiębiorstwa.

  Prowadzą Państwo spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i potrzebują Państwo pomocy przy prowadzeniu księgowości? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy profesjonalnym biurem rachunkowym. Działamy na rynku od kilkunastu lat. Zapraszamy do współpracy. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe, a także prowadzenie działu kadr i płac oraz elastyczny cennik. Nasza ofertę dostosujemy do Państwa potrzeb indywidualnie.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply