Coraz więcej przedsiębiorców zastanawia się co zrobić w sytuacji, gdy nie chcą nawiązywać stałej współpracy z biurem rachunkowym, ale raz na jakiś czas potrzebują porady. Często zdarza się, że w takiej sytuacji decydują się oni szukać rozwiązania na własną rękę, co często może mieć negatywne skutki. Jak bezpiecznie poradzić sobie z problemem? Najkorzystniejszym rozwiązaniem są konsultacje księgowe.

Oferowane przez nas konsultacje księgowe okazują się być pomocne szczególnie w nagłych problemach prawnych. Prawdą jest, że w przypadku, gdy pojawia się problem nie wiemy co robić i ogarnia nas panika. Z pomocą naszych ekspertów każdy przedsiębiorca będzie miał pewność, że zastosowane rozwiązanie okaże się być korzystne. Konsultacje księgowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą stałej współpracy z biurem. Doraźna pomoc księgowa świadczona przez naszych specjalistów to bezpieczny sposób na pozbycie się kłopotów z prawem.

Jeżeli są Państwo zainteresowani szczegółami naszej oferty to zapraszamy do kontaktu. Nasi konsultanci przedstawią informacje na temat świadczonych usług. Cenimy sobie zaufanie Klientów, więc staramy się świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie. Aktualizujemy swoją wiedzę, aby Klient miał pewność wysokiej jakości usług. Zapraszamy!

One Thought on “Konsultacje księgowe”

  • Dzień dobry,

    prowadzę jednoosobową działalność gospodarczą opodatkowaną ryczałtem. Chciałbym zmienić formę opodatkowania na zasady ogólne z trybem natychmiastowym lub jeśli istniej taka możliwość, z datą wsteczną w tym miesiącu. Jeśli dobrze rozumiem, to jedną z dostępnych opcji jest założenie spółki cywilnej z współmałżonkiem. Proszę o przybliżenie konsekwencji takiego działania względem mojej aktualnej firmy (zwłaszcza jak się to ma do NIP i nazwą firmy). Kiedy można złożyć takie zgłoszenie, i czy może o no działać wstecz, tak abym mógł rozliczyć koszty i przychody z tego miesiąca? Jakich formalności należy dopełnić nawiązując ową spółkę? Czy wówczas za małżonkę będzie konieczność opłaty składek ZUS (żona pracuje na etacie, w spółkę nie jest fizycznie zaangażowana). Jakie obciążenie spowoduje to w kwestii obowiązku rozliczania się mojej małżonki z US?

    Uprzejmie proszę o wycenę porady w w/w zakresie.

    Z poważaniem
    Jakub Jurgowiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *