Podczas prowadzenia działalności gospodarczej przedsiębiorca może napotkać różne zagadnienia prawne i sytuację, które będą wymagały skonsultowania się z ekspertem.

Aby otrzymać poradę prawną, przedsiębiorca ma do wyboru spotkać się osobiście z prawnikiem lub skorzystać z usługi on-line. Wycena dokonywana jest indywidualnie na podstawie rodzaju pytania – sposób w jaki kontakt zostanie nawiązany nie wpływa na ostateczną kwotę.

W przypadku, gdy osoba decyduje się na konsultacje prawne Kraków drogą elektroniczną, to procedura polega na przesłaniu zapytania przez stronę internetową, a następnie za okazaniem opłaty otrzymujemy odpowiedź.

Pytania najczęściej związane są ze sprawami o charakterze rozwodowym, spadkowym, alimentacyjnym, dotyczą własności nieruchomości, a także osoby chcą uzyskać informacje związane ze spółkami prawa handlowego.

Zdarzają się także osoby, które udzielają darmowych porad. Warto przed skorzystaniem z usługi sprawdzić, czy aby na pewno konsultacja nawiązywana jest z osobą, która posiada odpowiednie kwalifikacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *