Koszt obsługi księgowej stanowi często podstawowe kryterium podczas wyboru biura rachunkowego. Przedsiębiorcy często chcąc dokonać najbardziej optymalnego wyboru i ograniczyć koszty prowadzenia działalności sugerują się ceną, która często nie jest adekwatna do poziomu świadczonych usług.

Analizując ofertę cenową biura rachunkowego warto skupić się przede wszystkim na tym, czy proponowany przez nie cennik jest elastyczny – dostosowany do profilu, specyfiki i wielkości obsługiwanej firmy. Nim zdecydujemy się na skorzystanie z danej oferty powinniśmy upewnić się, czy jeśli nagle zmniejszy lub zwiększy się liczba generowanych przez nas dokumentów, to czy nadal współpraca będzie dla nas opłacalna.

Wiele biur tylko z pozoru zakłada „indywidualne podejście do Klienta” czy „dostosowanie oferty do jego potrzeb”. Nasza biuro z kolei podczas wyceny bierze pod uwagę wiele czynników, takich jak liczba dostarczanych dokumentów, forma prawna działalności, forma prowadzonej księgowości, liczba zatrudnianych pracowników oraz to czy firm jest czynnym płatnikiem VAT. Dzięki tym czynnikom jesteśmy w stanie proponować swoim Klientom przystępne ceny niezależnie od tego jakiego rodzaju działalność prowadzą. Jeżeli nasz Klient dostarczy w miesiącu mniej dokumentów niż zazwyczaj – zapłaci mniej.

Zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *