Kto może prowadzić księgowość w formie uproszczonej? Jest ona przeznaczona tylko dla wybranej grupy przedsiębiorców. Mogą ją prowadzić osoby fizyczne, spółki cywilne osób fizycznych, spółki jawne osób fizycznych, a także spółki partnerskie, których przychody netto ze sprzedaży towarów, produktów itp. nie przekroczyły poziomu  2 000 000 euro po przeliczeniu na walutę polską. Wymagane jest, aby przedsiębiorcy po przekroczeniu wyżej wymienionego limitu przeszli na księgowość pełną.

Wielu przedsiębiorców nie chce samodzielnie prowadzić księgowości. Uważają, że rozsądniejszym oraz korzystniejszym rozwiązaniem będzie powierzenie księgowości w ręce ekspertów. My popieramy takie podejście, ponieważ to pozwala przedsiębiorcy skoncentrować się na rozwoju własnej firmy, a co za tym idzie wyróżnić ją na rynku oferowanych usług. Nasze biuro rachunkowe oferuje prowadzenie księgowości zarówno pełnej, jak i uproszczonej. Staramy się w maksymalnym stopniu odciążyć przedsiębiorcę od obowiązków wynikających z konieczności prowadzenia księgowości.

Jaki jest koszt prowadzenia uproszczonej księgowości w naszym biurze? Nasz cennik jest elastyczny. Co to oznacza? Cena za świadczone przez nas usługi księgowe uzależniona jest od ilości dokumentów generowanych miesięcznie w firmie Klienta.

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem w celu zapoznania się ze szczegółami oferty. Pomożemy wybrać najlepszą formę współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *