• 29 LIP 16
  • 1

  Księgowość dla fundacji Kraków

  Księgowość zobowiązane są także prowadzić stowarzyszenia rejestrowe oraz fundacje. Nie mają one jednak możliwości korzystania z uproszczonych metod rachunkowości, co znacznie utrudnia prowadzenie tych organizacji. Pomocne dla stowarzyszeń i fundacji są usługi biur rachunkowych, zapewniające kompleksową obsługę księgową jednocześnie przy bardzo korzystnej cenie usług.

  Księgowość fundacji i stowarzyszeń prowadzona przez biuro rachunkowe to dobry wybór, ponieważ zmniejsza zakres obowiązków organizacji, pozwalając skupić jej się na tym co jest jej najważniejszym celem. Kierownicy nie muszą się zajmować przygotowywaniem działu księgowości, doposażaniem go i poszukiwaniem odpowiednio kompetentnych księgowych.

  Zaletą prowadzenia księgowości fundacji i stowarzyszeń jest również zmniejszenie kosztów, jakie wiąże z sobą ten obowiązek. Korzystając z usług biura rachunkowego nie trzeba zatrudniać księgowych – zmniejsza się więc koszt wynagrodzeń, nie ma konieczności tworzenia, doposażania i utrzymywania komórki lub działu księgowości.

  Księgowość dla fundacji i stowarzyszeń w Krakowie i dla organizacji z całej Polsce prowadzi nasze biuro rachunkowe Optima. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Zostaw odpowiedź →
 • Posted by Ewa Zielecka-Koziol on Kwiecień 25, 2019, 2:34 pm

  Witam,

  Mam pytanie czy zajmują się Państwo również likwidacją fundacji?
  Z poważaniem
  Ewa Zielecka-Koziol

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply