• 02 LIP 18
  • 0

  Księgowość dla małej firmy Kraków

  Prowadząc własną firmę w Krakowie przedsiębiorcy posiadają wiele obowiązków. Jednym z nich jest prowadzenie księgowości. Obsługa księgowa firmy wiąże się z koniecznością znajomości aktualnie obowiązujących przepisów. Niejeden przedsiębiorca decyduje się zlecić prowadzenie księgowości firmie zewnętrznej lub zatrudnić samodzielną księgową lub księgowego.

  W przypadku małych przedsiębiorstw zatrudnienie wykwalifikowanej osoby do prowadzenia księgowości jest nieopłacalne, gdyż jest bardzo kosztowne. Dla małych firm najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie księgowości firmie zewnętrznej. Współpracując z biurem rachunkowym oprócz obsługi księgowej można korzystać z innych usług np. obsługi kadrowo-płacowej, doradztwa podatkowego czy też porad prawnych.

  Interesuje Państwa współpraca z biurem rachunkowym? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości. Oferujemy usługi księgowe w atrakcyjnych cenach. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie. Nie narzucamy gotowych pakietów usług lecz pozostawiamy przedsiębiorcy swobodny wybór. Osoby zainteresowane poznaniem szczegółów naszej oferty, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply