• 03 LUT 16
  • 0

  Księgowość dla spółki kraków

  Jeżeli zdecydowałeś się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zapewne wiesz, że podobnie jak inni przedsiębiorcy, będziesz musiał prowadzić księgowość. Na chwilę obecną wyróżniamy dwa rodzaje księgowości: uproszczoną i pełną. Podział na te grupy został zawarty w ustawie o rachunkowości i Kodeksie Spółek Handlowych.

  Księgowość dla spółki Kraków, to oferta jaką kierujemy do podmiotów prowadzących działalność w formie spółki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda spółka, której dochód z poprzedni rok obrotowy wyniósł minimum 1 200 000 euro (w przeliczeniu na polską walutę), zobligowana jest do prowadzenia pełnej księgowości.

  Księgowość nieuchronnie wiąże się z wypełnianiem dużej ilości dokumentacji. O pomyłkę nie trudno, a jak wiadomo dokumentacja księgowa stanowi podstawę do wielu obliczeń, m.in. wysokości podatku, dlatego popełnienie jakiegokolwiek błędu przysporzyć nam może wielu przykrych konsekwencji. Znaczna większość przedsiębiorców korzysta z pomocy księgowej oferowanej przez zewnętrzne podmioty. Dzięki temu zyskują oni przede wszystkim pewność, że prowadzona przez fachowców dokumentacja nie zawiera błędów. Korzystanie z pomocy księgowej to także oszczędność czasu, który można poświęcić na realizację innych zadań firmy.

  Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą księgowość dla spółki Kraków i podjęcia współpracy.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply