Jeżeli zdecydowałeś się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej to zapewne wiesz, że podobnie jak inni przedsiębiorcy, będziesz musiał prowadzić księgowość. Na chwilę obecną wyróżniamy dwa rodzaje księgowości: uproszczoną i pełną. Podział na te grupy został zawarty w ustawie o rachunkowości i Kodeksie Spółek Handlowych.

Księgowość dla spółki Kraków, to oferta jaką kierujemy do podmiotów prowadzących działalność w formie spółki. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, każda spółka, której dochód z poprzedni rok obrotowy wyniósł minimum 1 200 000 euro (w przeliczeniu na polską walutę), zobligowana jest do prowadzenia pełnej księgowości.

Księgowość nieuchronnie wiąże się z wypełnianiem dużej ilości dokumentacji. O pomyłkę nie trudno, a jak wiadomo dokumentacja księgowa stanowi podstawę do wielu obliczeń, m.in. wysokości podatku, dlatego popełnienie jakiegokolwiek błędu przysporzyć nam może wielu przykrych konsekwencji. Znaczna większość przedsiębiorców korzysta z pomocy księgowej oferowanej przez zewnętrzne podmioty. Dzięki temu zyskują oni przede wszystkim pewność, że prowadzona przez fachowców dokumentacja nie zawiera błędów. Korzystanie z pomocy księgowej to także oszczędność czasu, który można poświęcić na realizację innych zadań firmy.

Zachęcamy do kontaktu, zapoznania się z ofertą księgowość dla spółki Kraków i podjęcia współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *