Postanowiłeś rozpocząć spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością? Ostatnimi czasy stanowi ona bardzo popularną formę działalności gospodarczej. Jest to spowodowane znacznym obniżeniem kapitału zakładowego. Obecnie wynosi on tylko 5 000 zł więc wszyscy bardzo chętnie decydują się na spółkę z o.o.. Niestety ten rodzaj działalności jest bardzo ciężki dla początkujących przedsiębiorców. Wiąże się on bowiem z pełną księgowością.

Każdy kto prowadzi spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością musi prowadzić pełną księgowość, mówi o tym Kodeks Spółek Handlowych. Księgi rachunkowe stanowią bardzo problematyczną kwestię. Oznacza to ogromną ilość formalności, dokumentów oraz rachunków. Dodatkowo zawsze należy być na bieżąco z nowelizacjami ustaw. Dla zwyczajnego przedsiębiorcy jest to zadanie praktycznie nie możliwe, choćby ze względu na czas jaki musi być poświęcony na te zadania. Biznesmen powinien zająć się biznesem a nie księgowością. Dlatego właśnie nasze biuro oferuje pomoc dla Twojej firmy.

Nasi profesjonalni księgowi zawsze fachowo odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Zajmiemy się księgami rachunkowymi, podczas gdy Ty będziesz mógł w końcu skupić się na biznesie. Nawiąż z nami współpracę i przekonaj się ile przyniesie ona korzyści Twojej spółce z ograniczoną odpowiedzialnością!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *