Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę jak ważna jest księgowość w każdej firmie. Koszty prowadzenia księgowości są bardzo różne – zależą przede wszystkim od tego kto się nią zajmuje. Samodzielna obsługa księgowa nie kosztuje praktycznie nic, jednak przedsiębiorca zmuszony jest do znajomości wszystkich przepisów oraz ponosi pełna odpowiedzialność prawną za popełnione w ewidencji błędy. Zatrudnienie wykwalifikowanej osoby niesie ze sobą bardzo wysokie koszty. Zatrudniając dodatkowego pracownika do firmy trzeba pamiętać o stworzeniu nowego stanowiska, odpowiednim wyposażeniu go oraz o comiesięcznym wynagrodzeniu. Dobrym rozwiązaniem jest rozpoczęcie współpracy z biurem rachunkowym, które oferuje elastyczny cennik za usługi księgowe. Na rynku istnieje wiele biur rachunkowych oferujących obsługę księgową oraz kadrowo-płacową stacjonarnie lub przez Internet.

Cena za prowadzenie księgowości przez biuro rachunkowe może zależeć od kilku czynników np. liczby zatrudnianych pracowników, rodzaju prowadzonej księgowości, formy prawnej przedsiębiorstwa, ilości generowanych miesięcznie dokumentów do zaksięgowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zajmujemy się prowadzeniem księgowości oraz działy kadr i płac. Swoją ofertę dostosujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *