W spółce z ograniczoną odpowiedzialnością obowiązkowe jest prowadzenie pełnej księgowości. Pełna księgowość prowadzona jest w formie ksiąg rachunkowych, które może prowadzić jedynie osoba posiadająca odpowiednie kwalifikacje. Pełna księgowość jest skomplikowanym i rozbudowanym systemem ewidencji każdej operacji gospodarczej mającej miejsce w przedsiębiorstwie. Dzięki niej możliwe jest przeprowadzenie szerokich analiz finansowych w firmie.

Nasze biuro zajmuje się prowadzeniem księgowości dla spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Oferujemy księgowość stacjonarnie i online. Usługi księgowe online są całkowicie bezpieczne. Klient ma dostęp do swoich dokumentów o każdej porze w dowolnym miejscu. Księgowość prowadzona przez Internet to bardzo dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które często wyjeżdżają w sprawach biznesowych poza miejsce prowadzenie działalności. Nie ma obowiązku dostarczania osobiście dokumentów do naszego biura. Mogą Państwo przesłać swoje dokumenty e-mailem, pocztą lub kurierem.

Osoby zainteresowane podjęciem z nami współpracy zapraszamy do kontaktu z nami. Przedstawimy Państwu szczegółową ofertę oraz odpowiemy na każde pytanie. Serdecznie zapraszamy osoby z całej Polski!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *