Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest ostatnio najczęściej wybieraną formą działalności. Świadczą o tym statystyki. Dlaczego tak chętnie wybieramy spółkę z o.o.?

W tym miejscu warto by przypomnieć istotę tej formy działalności. Jest ona regulowana przez Kodeks Spółek Handlowych, posiada osobowość prawną oraz co najważniejsze – za zobowiązania spółki odpowiada ona sama, a nie wspólnicy. Odróżnia to spółkę z o.o. od na przykład spółki jawnej, w której za roszczenia odpowiadają wszyscy wspólnicy. Inną istotną zaletą jest niski minimalny kapitał zakładowy.

Nic nie jest jednak idealne. Księgowość spółki z o.o. jest jej znaczącą wadą, bowiem obowiązuje w formie pełnej. Prowadzenie Ksiąg Rachunkowych od zawsze słynie ze swej problematyki. Dlatego właśnie przedsiębiorcy tak chętnie korzystają z oferty naszego biura rachunkowego. Proponujemy outsourcing księgowy, byś nie musiał już borykać się z pełną księgowością. W końcu będziesz mógł w pełni poświęcić się prowadzeniu biznesu!

Z nami księgowość spółki z o.o. jest łatwizną! Przekonaj się na własnej skórze! Wystarczy się skontaktować. Indywidualnie podchodzimy do każdego Klienta, by odczuł on satysfakcję z naszej współpracy. Zachęcamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *