Obowiązek prowadzenia firmowej księgowości ciąży na właścicielach wszystkich firm, bez względu na jej formę księgową, formę prawną, wielkość czy branżę. Rozliczenia rachunkowe w firmie polegają na ewidencjonowaniu wszystkich zdarzeń gospodarczych, które zachodzą w firmie wraz obsługą działu kadrowo- płacowego.

Ciągle zmieniające się przepisy księgowe oraz podatkowe sprawiają, iż samodzielne prowadzenie księgowości w firmie jest dość trudnym zadaniem. W 2022 roku będzie jeszcze trudniej, a to wszystko związane jest z bardzo wieloma nowymi przepisami, jakie od stycznia wprowadza Polski Nowy Ład. Niejasne regulacje bez dodatkowych instrukcji czy narzędzi pomagających w poprawnych rozliczeniach nie ułatwiają zadania przedsiębiorcom.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do skorzystania z usług obsługi księgowej przez nasze biuro rachunkowe. Doświadczeni księgowi z wysokimi kwalifikacjami na bieżąco śledzą zmiany przepisów i je stosują podczas dokonywania rozliczeń firmowych, zachowując przy tym terminowość. Dodatkową gwarancją potwierdzającą nasze doświadczenie i pewność w poprawności wykonywanych zadań jest wysokie ubezpieczenie OC biura księgowego (z którego jeszcze nigdy nie skorzystaliśmy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *