• 05 LIS 20
  • 0

  Mobilny księgowy

  Aktualnie na rynku jest wiele wyszczególnionych ofert księgowych, każda jest interesująca, coraz bardziej kreatywna i służąca wygodzie Klienta.

  Mobilny księgowy to jedna z form prowadzenia księgowości, w której nie trzeba zatrudniać księgowego na etat. Zajmuje się on księgowością firmy na odległość.

  Przekaz dokumentacji jest następujący:
  – przekazywanie skanów lub zdjęć z urządzeń elektronicznych
  – wprowadzenie do systemu dokumentów
  – odbiór dokumentacji w wyznaczonym przez Klienta miejscu

  Jedną z większych zalet usług mobilnego księgowego jest elastyczność czasu jego pracy, która zawsze może być dopasowana do potrzeb Klienta. W razie oczekiwania ze strony właściciela firmy na szybkie wsparcie księgowy zawsze jest dostępny, a jest to bardzo ważny aspekt i ogromna wygoda.

  Przy wyborze usług mobilnych księgowych warto zwrócić uwagę na to, jakimi programami się posługują, z racji tego, że większość dokumentów będzie w obiegu elektronicznym to bardzo ważne jest, aby program był nie tylko przejrzysty i zawierał dostęp do panelu Klienta, ale także żeby dokumenty na nim przechowywane były odpowiednio zabezpieczone.

  Warto zaznaczyć, że mobilny księgowy to bardzo dobra forma księgowości dla przedsiębiorstw, które lubią nowoczesne i niepospolite rozwiązania.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply