Aktualnie na rynku jest wiele wyszczególnionych ofert księgowych, każda jest interesująca, coraz bardziej kreatywna i służąca wygodzie Klienta.

Mobilny księgowy to jedna z form prowadzenia księgowości, w której nie trzeba zatrudniać księgowego na etat. Zajmuje się on księgowością firmy na odległość.

Przekaz dokumentacji jest następujący:
– przekazywanie skanów lub zdjęć z urządzeń elektronicznych
– wprowadzenie do systemu dokumentów
– odbiór dokumentacji w wyznaczonym przez Klienta miejscu

Jedną z większych zalet usług mobilnego księgowego jest elastyczność czasu jego pracy, która zawsze może być dopasowana do potrzeb Klienta. W razie oczekiwania ze strony właściciela firmy na szybkie wsparcie księgowy zawsze jest dostępny, a jest to bardzo ważny aspekt i ogromna wygoda.

Przy wyborze usług mobilnych księgowych warto zwrócić uwagę na to, jakimi programami się posługują, z racji tego, że większość dokumentów będzie w obiegu elektronicznym to bardzo ważne jest, aby program był nie tylko przejrzysty i zawierał dostęp do panelu Klienta, ale także żeby dokumenty na nim przechowywane były odpowiednio zabezpieczone.

Warto zaznaczyć, że mobilny księgowy to bardzo dobra forma księgowości dla przedsiębiorstw, które lubią nowoczesne i niepospolite rozwiązania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *