Pracownicy są bardzo istotnym filarem w firmie, ponieważ to od nich zależy w jakim tempie będzie się ona rozwijała. Bardzo ważne jest to, aby dbać o ich sprawy, ponieważ jeżeli właściciel firmy zadba o ludzi, to ludzie zadbają o jego firmę. Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła zauważyć, że szybciej osiągają sukces przedsiębiorcy dla których dobro pracowników jest ważną kwestią. Z tego powodu wdrożyliśmy usługi kadrowo-płacowe, których zadaniem jest pomoc w profesjonalnym prowadzeniu spraw pracowniczych.

Obsługa kadrowa Kraków ma na celu pomoc przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków takich jak rozliczenia z ZUS, sporządzanie miesięcznych list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, sporządzanie rachunków i list płac do umów zleceń i umów o dzieło wraz z deklaracjami ubezpieczeniowymi i podatkowymi, przygotowanie zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego podatników oraz osób zatrudnionych, podlegających tym obowiązkom.

To tylko kilka z przykładów usług świadczonych przez nasze biuro. W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty zapraszamy do kontaktu. Wszelkie wątpliwe kwestie postaramy się wyjaśnić, aby Klient mógł wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *