Pracownicy są bardzo istotnym filarem w firmie, ponieważ to od nich zależy w jakim tempie będzie się ona rozwijała. Bardzo ważne jest to, aby dbać o ich sprawy, ponieważ jeżeli właściciel firmy zadba o ludzi, to ludzie zadbają o jego firmę. Nasza wieloletnia obecność na rynku pozwoliła zauważyć, że szybciej osiągają sukces przedsiębiorcy dla których dobro pracowników jest ważną kwestią. Z tego powodu wdrożyliśmy usługi kadrowo-płacowe, których zadaniem jest pomoc w profesjonalnym prowadzeniu spraw pracowniczych.

Obsługa kadrowa Kraków ma na celu pomoc przedsiębiorcom w wypełnianiu obowiązków takich jak rozliczenia z ZUS, sporządzanie miesięcznych list płac pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę, sporządzanie rachunków i list płac do umów zleceń i umów o dzieło wraz z deklaracjami ubezpieczeniowymi i podatkowymi, przygotowanie zgłoszeń do ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego podatników oraz osób zatrudnionych, podlegających tym obowiązkom.

To tylko kilka z przykładów usług świadczonych przez nasze biuro. W celu pozyskania szczegółowych informacji na temat oferty zapraszamy do kontaktu. Wszelkie wątpliwe kwestie postaramy się wyjaśnić, aby Klient mógł wybrać najlepszą ofertę dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *