Prowadzenie księgowości od stycznia 2022 roku będzie zadaniem trudnym i pochłaniającym dodatkowy czas, a to wszystko związane jest ze zmianami, jakie wprowadza Nowy Polski Ład.

Nowe przepisy są bardzo rozbudowane, dotykają niemal każdego obszaru gospodarki, a związane są w głównej mierze z podatkami.

Samodzielne dokonywanie rozliczeń księgowych od nowego roku stanie się czasochłonne, drogie, stresujące oraz będzie nieść dodatkowe ryzyko, w kwestiach poprawności wyliczeń.

Rozliczenia księgowe w firmie polegają na dokonywaniu ewidencji wszystkich zdarzeń gospodarczych, rozliczeniach w sferze podatkowej oraz rozrachunkach związanych z obsługą kadrowo-płacową .

Nasze biuro rachunkowe zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę księgowych posiadających wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze księgowej firm bez względu na rodzaj księgowości, formę prawną, wielkość czy branżę. Oferujemy szereg usług księgowych dostosowanych do indywidualnych potrzeb firmy i prowadzonych zgodnie z oczekiwaniami i wymaganiami Klienta. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią pełną przygotowaną ofertę prowadzenia księgowości wraz z cennikiem i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *