Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudną decyzją może być zakończenie działalności przedsiębiorstwa. Kolejne trudności, z jakimi mogą się Państwo spotkać to wszystkie procedury, których należy dopilnować w związku z zamknięciem firmy. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się takimi sprawami na co dzień, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwy i czasochłonny może się okazać ten proces dla osób, które wcześniej nie miały z nim styczności.

Z tego powodu właśnie oferujemy kompleksową pomoc w zamknięciu firmy. Nasze biuro może zająć się formalną stroną likwidacji działalności – nasi eksperci zatroszczą się o skompletowanie i odpowiednie wypełnienie formularzy i dokumentów, możemy też zająć się dostarczeniem ich do urzędów.

W tak poważnych sprawach warto poradzić się specjalistów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w swoim zawodzie. W naszym biurze rachunkowym pracują osoby, które są profesjonalistami w swoim fachu – dzięki nim możliwe będzie sprawne zamknięcie działalności Państwa firmy, przeprowadzone w zgodzie z aktualnymi przepisami.

Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Postaramy się przybliżyć szczegóły naszej oferty i odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie się Państwu nasuną.

One Thought on “Pomoc w zamknięciu firmy”

  • Dzień dobry,

    proszę o informację ile kosztuje w Państwa biurze kompleksowe zakończenie działalności gospodarczej (z przygotowaniem dokumentów i złożeniem do Urzędów). Jednoosobowa działalność, bez pracowników, bez towarów (tylko usługi), bez VAT, KPiR.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *