• 16 LIS 18
  • 1

  Pomoc w zamknięciu firmy

  Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudną decyzją może być zakończenie działalności przedsiębiorstwa. Kolejne trudności, z jakimi mogą się Państwo spotkać to wszystkie procedury, których należy dopilnować w związku z zamknięciem firmy. Nasze biuro rachunkowe zajmuje się takimi sprawami na co dzień, dlatego zdajemy sobie sprawę z tego, jak uciążliwy i czasochłonny może się okazać ten proces dla osób, które wcześniej nie miały z nim styczności.

  Z tego powodu właśnie oferujemy kompleksową pomoc w zamknięciu firmy. Nasze biuro może zająć się formalną stroną likwidacji działalności – nasi eksperci zatroszczą się o skompletowanie i odpowiednie wypełnienie formularzy i dokumentów, możemy też zająć się dostarczeniem ich do urzędów.

  W tak poważnych sprawach warto poradzić się specjalistów, którzy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem w swoim zawodzie. W naszym biurze rachunkowym pracują osoby, które są profesjonalistami w swoim fachu – dzięki nim możliwe będzie sprawne zamknięcie działalności Państwa firmy, przeprowadzone w zgodzie z aktualnymi przepisami.

  Zapraszamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub drogą elektroniczną. Postaramy się przybliżyć szczegóły naszej oferty i odpowiedzieć na wszystkie pytania, jakie się Państwu nasuną.

  Zostaw odpowiedź →
 • Posted by MACIEJ CZEKAJ on Luty 10, 2019, 5:26 pm

  Dzień dobry,

  proszę o informację ile kosztuje w Państwa biurze kompleksowe zakończenie działalności gospodarczej (z przygotowaniem dokumentów i złożeniem do Urzędów). Jednoosobowa działalność, bez pracowników, bez towarów (tylko usługi), bez VAT, KPiR.

  Reply →

Leave a reply

Cancel reply