• 13 LUT 19
  • 0

  Pomoc w złożeniu sprawozdania finansowego

  Sprawozdanie za rok 2018 przedsiębiorcy muszą złożyć w formie elektronicznej. Oznacza to, że każdy dokument musi zostać przygotowany w formacie XML oraz opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym.

  Kwalifikowany podpis elektroniczny to elektroniczna wersja tradycyjnego podpisu, która służy do załatwiania spraw urzędowych przez Internet. Lista dostawców, u których można nabyć podpis kwalifikowany dostępna jest na stronie Narodowego Centrum Certyfikacji (nccert.pl). Zakup tej jednostki wymaga jej późniejszej aktywacji i konfiguracji.

  Sprawozdanie finansowe musi zostać złożone do 15 dni od chwili jego zatwierdzenia. Jeżeli rok obrotowy w firmie pokrywa się z rokiem kalendarzowym, wówczas może nastąpić to najpóźniej 15 lipca roku kolejnego.

  Nasza firma oferuje pomoc w złożeniu sprawozdania finansowego. Pomagamy dopełnić formalności związane z nabyciem kwalifikowanego podpisu elektronicznego, jego aktywacją, przygotowaniu sprawozdania w odpowiednim formacie lub jego przepisaniu, a następnie wysłaniu przez platformę S24.

  Jeżeli są Państwo zainteresowani serdecznie zapraszam do kontaktu, podczas którego nasi przedstawiciele omówią wszelkie szczegóły oraz odpowiedzą na wszystkie pytania.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply