• 29 PAŹ 18
  • 0

  Reprezentacja przed urzędami

  Biura rachunkowe działające na rynku mają zazwyczaj w swojej ofercie kilka różnych usług. Kompleksowa współpraca z takim biurem może zapewnić klientowi profesjonalną obsługę księgowości firmy czy doradztwo podatkowe.

  Jedną z usług, z których mogą Państwo skorzystać, jest też reprezentacja przed urzędami. Taka pomoc może okazać się nieoceniona dla początkującego przedsiębiorcy. Aby z niej skorzystać, konieczne jest udzielenie radcy prawnemu konkretnych pełnomocnictw, wśród których wyróżnia się:
  – pełnomocnictwo szczegółowe – odnoszące się do wąskiej grupy działań, przewidujące konkretną czynność, którą zajmie się przedstawiciel,
  – pełnomocnictwo rodzajowe – pozwalające pełnomocnikowi na przedstawicielstwo w obrębie konkretnej grupy czynności,
  – pełnomocnictwo ogólne – upoważniające do reprezentowania klienta w najszerszym zakresie działań prawnych.

  Współpraca w temacie reprezentacji jest zawsze szczegółowo określana w pisemnej umowie zawartej między Klientem, a biurem rachunkowym. Umożliwia to zachowanie najwyższej jakości i profesjonalizmu w relacjach ze zleceniodawcą – a to jest niewątpliwie ważne dla obu stron umowy.

  Powierzenie reprezentacji przed urzędami pracownikom biura rachunkowego dostarcza wielu korzyści. Przede wszystkim, zapewnia psychiczny komfort i spokój – jest gwarancją pomyślności w relacjach z instytucjami podatkowymi i sądowymi.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply