• 18 STY 16
  • 0

  Rozliczenie podatku PIT 2016

  Rozliczenie podatku od osób fizycznych PIT w 2016 roku należy do obowiązków każdego przedsiębiorstwa, jednoosobowej działalności gospodarczej, spółek osobowych oraz zwykłych osób pracujących na podstawie umowy o pracę, o zlecenie czy o dzieło niezależnie od wielkości osiągniętego w roku obrotowym dochodu.

  Jako osoba fizyczna powinieneś wiedzieć, że ostatecznym terminem składania deklaracji skarbowej to ostatni dzień kwietnia, czyli 30. kwietnia roku następującego po zakończonym roku obrotowym. W takim razie najwyższy czas zabrać się za regulowanie pewnych formalności skarbowych.

  Jeżeli potrzebujesz pomocy w sporządzeniu rocznego rozliczenia PIT, możesz zgłosić się o pomoc do naszej kancelarii. Od lat zajmujemy się wypełnianiem deklaracji skarbowych i świadczymy usługi mające na celu lepsze i efektywniejsze prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Nasza kadra pracownicza pomoże i doradzi!

  Nie każda osoba wie jak ważne jest terminowe wypełnienie formalności podatkowych. Instytucja jaką jest Urząd Skarbowy zobowiązuje podatników do złożenia dokumentacji w określonym przedziale czasowym, każde wykroczenie ponad tę zasadę skutkuje sankcjami, dlatego przedsiębiorcy starają się jak najszybciej uregulować wszystkie sprawy związane z PIT.

  Nie zostawiaj tego na ostatni moment – skontaktuj się z nami i ustal szczegóły współpracy.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply