• 27 LUT 20
  • 0

  Składanie wniosku do KRS

  Ciągłe nowelizacje i zmiany przepisów zmuszają do składania różnych wniosków i dostarczania dokumentów do odpowiednich urzędów. Czasem osobiste złożenie dokumentów do KRS jest niemożliwe, ze względu na przebywanie za granicą lub z powodu innych czynników uniemożliwiających pojawienie się w urzędzie.

  W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi, jaką jest składanie wniosku do KRS przez wyspecjalizowaną firmę.

  W ramach takiej usługi otrzymują Państwo:
  – składanie wniosku do KRS – przekazanego przez Klienta,
  – odbiór gotowych dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego przez przedstawiciela firmy – są to dokumenty wraz z pieczątką poświadczającą,
  – wysyłkę skanu dokumentów do Klienta na maila,
  – wysyłkę oryginału dokumentów na wskazany adres.

  Wnioski do KRS składane na terenie Krakowa i Warszawy, które odbiera się osobiście (nie drogą elektroniczną), posiadają pieczątkę, która jest potrzebna do czynności takich jak:
  – założenie rachunku,
  – załatwienie formalności w banku,
  – załatwianie formalności urzędowych.

  Składanie wniosku do KRS korzystając z usługi jest bardzo proste, ponieważ do zadań Klienta należy tylko przesłanie dokumentacji oraz jej odbiór bez wychodzenia z domu.

  Jeśli nie mają Państwo czasu na stanie w kolejkach lub możliwości pojawienia się w urzędzie to warto skorzystać z usługi składania wniosków w Państwa imieniu.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply