Ciągłe nowelizacje i zmiany przepisów zmuszają do składania różnych wniosków i dostarczania dokumentów do odpowiednich urzędów. Czasem osobiste złożenie dokumentów do KRS jest niemożliwe, ze względu na przebywanie za granicą lub z powodu innych czynników uniemożliwiających pojawienie się w urzędzie.

W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi, jaką jest składanie wniosku do KRS przez wyspecjalizowaną firmę.

W ramach takiej usługi otrzymują Państwo:
– składanie wniosku do KRS – przekazanego przez Klienta,
– odbiór gotowych dokumentów z Krajowego Rejestru Sądowego przez przedstawiciela firmy – są to dokumenty wraz z pieczątką poświadczającą,
– wysyłkę skanu dokumentów do Klienta na maila,
– wysyłkę oryginału dokumentów na wskazany adres.

Wnioski do KRS składane na terenie Krakowa i Warszawy, które odbiera się osobiście (nie drogą elektroniczną), posiadają pieczątkę, która jest potrzebna do czynności takich jak:
– założenie rachunku,
– załatwienie formalności w banku,
– załatwianie formalności urzędowych.

Składanie wniosku do KRS korzystając z usługi jest bardzo proste, ponieważ do zadań Klienta należy tylko przesłanie dokumentacji oraz jej odbiór bez wychodzenia z domu.

Jeśli nie mają Państwo czasu na stanie w kolejkach lub możliwości pojawienia się w urzędzie to warto skorzystać z usługi składania wniosków w Państwa imieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *