Nadszedł czas na sporządzanie deklaracji CIT 2016.

Dla przypomnienia, CIT to podatek bezpośredni, którego zobowiązane są płacić wszystkie osoby prawne, spółki kapitałowe w organizacji, spółki komandytowo-akcyjne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Warto pamiętać, że od 1 stycznia 2016 roku obowiązują nowe wzory formularzy CIT zgodnie z Ordynacją podatkową i innymi ustawami.

Nowy rok to okres, w którym na każdego przedsiębiorce spada wiele nowych obowiązków. Czeka na nas wtedy stos formalności, z którymi nie łatwo sobie poradzić, a przecież nawet bez nowych zadań, przedsiębiorca jest niezwykle zapracowany. Musi on koordynować pracę całej firmy oraz pamiętać o wielu ważnych kwestiach. W takiej sytuacji nie trudno jest zaniedbać rozliczenie podatku CIT.

Nie możemy na to pozwolić!

Rozliczenie z Urzędem Skarbowym za rok 2016 jest bardzo ważne. Każdy, nawet najdrobniejszy błąd w formularzu, skutkować będzie bardzo nieprzyjemnymi konsekwencjami takimi jak np. kara grzywny. Jeśli chciałbyś za wszelką cenę tego uniknąć, skorzystaj z usług naszego biura. Zatrudnieni przez nas eksperci podatkowi, z chęcią zajmą się w Twoim imieniu sporządzeniem deklaracji CIT.

Zrób to, co najlepsze dla Twojego przedsiębiorstwa!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *