CIT, czyli podatek dochodowy od osób prawnych, zobowiązane są rozliczyć z Urzędem Skarbowym wszystkie osoby prawne, spółki kapitałowe w organizacji, spółki komandytowo-akcyjne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Nie można zapomnieć o tej kwestii, ponieważ jest to nieunikniony obowiązek, a jego zaniedbanie z pewnością spowoduje nadejście nieprzyjemnych konsekwencji, często w postaci kary grzywny.

Aby deklaracja CIT za 2015 rok mogła być bezbłędnie wypełniona, potrzebny jest ktoś, kto bardzo dobrze się na tym zna oraz posiada niezbędną wiedzę o aktualnych przepisach prawnych. W innym wypadku ciężko będzie uniknąć potknięć i błędów wynikających z nieuwagi, bądź słabej znajomości przepisów. Jedynym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy eksperta podatkowego. Nasze biuro oferuje profesjonalną obsługę. Cieszymy się ogromną satysfakcją naszych Klientów, którzy dzięki nam bezproblemowo przechodzą przez proces sporządzania deklaracji podatkowych.

Pamiętaj o zmieszczeniu się w wyznaczonym terminie! W przypadku osób, dla których rok podatkowy pokrywa się z kalendarzowym, termin rocznego rozliczenia podatku dochodowego za 2015 rok, upływa z ostatnim dniem marca.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *