Obowiązki podatkowe przyprawiają o zawrót głowy niejednego przedsiębiorcę. Konieczność wypełniania ich w odpowiednim czasie sprawia, że niejeden popełnia błędy, które mogą przysporzyć wiele dodatkowych kłopotów. Jednym z takich obowiązków jest sporządzanie deklaracji CIT, których niewypełnienie może wiele kosztować.

Przypomnijmy czym jest deklaracja CIT. Jest ona zeznaniem informującym o wysokości osiągniętego dochodu (poniesionej straty) przez podatnika podatku dochodowego od osób prawnych. Powinna zostać przygotowana oraz dostarczona do 31 marca za rok poprzedni. Nie wszyscy przedsiębiorcy mają jednak czas na to, aby załatwić formalności podatkowe na czas. Z tego powodu oferujemy swoją pomoc. Sporządzanie deklaracji CIT to jedna z naszych usług, której celem jest odciążenie przedsiębiorców od obowiązków księgowych firm. My zajmiemy się księgowością firmy, a przedsiębiorca jej rozwojem. To odpowiednie działanie, które pomoże osiągnąć sukces.

Jeżeli są Państwo zainteresowani poznaniem naszych usług to zapraszamy do kontaktu. Chętnie przedstawimy jej szczegóły. Nasi eksperci odpowiedzą na pytania oraz pomogą rozwiać wątpliwości. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *