Prowadzenie księgowości jest obowiązkiem każdej osoby prowadzącej działalność gospodarczą. Niejeden przedsiębiorca decyduje się powierzyć obsługę księgową swojej firmy biuru rachunkowemu, gdyż zatrudnienie samodzielnej księgowej lub księgowego jest zbyt wysokim wydatkiem.

Stawki za obsługę księgową firmy w biurach rachunkowych zależą m.in. od formy prawnej działalności, rodzaju prowadzonej księgowości oraz od ilości dostarczanych dokumentów. Decydując się na skorzystanie z usług biura rachunkowego przedsiębiorca ma pewność, że księgowość jego firmy jest w dobrych rękach. Biura księgowe oprócz prowadzenia księgowość oferują inne usługi takie jak obsługę kadrowo-płacową, doradztwo prawne i podatkowe, wyprowadzanie zaległości oraz reprezentację przed urzędami.

Nasze biuro rachunkowe posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej i uproszczonej księgowości dla małych i dużych firm. Działamy na rynku od wielu lat, dzięki czemu znamy potrzeby przedsiębiorców. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, nie narzucamy gotowych pakietów usług, lecz pozostawiamy swobodny wybór. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do kontaktu z nami, w celu poznania szczegółów naszej oferty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *