• 08 LIP 16
  • 0

  Usługi kadrowo – płacowe firm

  Prowadzenie księgowości to zaledwie jeden z obowiązków przedsiębiorców. Do nich należy także doliczyć prowadzenie spraw kadrowo-płacowych czy rozliczeń z tytułu podatków.

  Kadry i płace tak jak księgowość bardzo często zleca się zewnętrznym firmom, by zmniejszyć koszty prowadzenia działalności oraz obowiązki firmy. Daje to oczywiście oszczędności, ale również pozwala w pełni skupić się na prowadzonej działalności gospodarczej.

  Usługi kadrowo – płacowe dla firm nie są kosztowne, gdyż tak jak w przypadku księgowości zależą od wielkości zatrudnienia czy liczby powstających dokumentów. W zamian za zlecenie ich zewnętrznym firmom, zyskuje się mniejsze ceny oraz kompleksową pomoc.

  Usługi kadrowo-płacowe mogą być świadczone zdalnie, tak więc z oferty krakowskich firm mogą skorzystać prowadzący firmy na terenie całej Polski. Decydując się na prowadzenie spraw kadrowo-płacowych zdalnie, można wszystkie niezbędne dokumenty przesyłać za pośrednictwem poczty, kuriera czy online oraz kontaktować się z biurem również online przez Internet czy telefon.

  W skład świadczonych usług kadrowo-płacowych wchodzi między innymi:
  – obsługa w zakresie sporządzania umów o pracę i cywilnoprawnych,
  – prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  – prowadzenie rozliczeń z ZUS,
  – sporządzanie list płac oraz rozliczanie umów cywilnoprawnych,
  – doradztwo z zakresu księgowości oraz kadr i płac.

  Zostaw odpowiedź →

Leave a reply

Cancel reply