Prowadząc własne biuro rachunkowe, bardzo często spotykamy się z zapytaniami odnośnie cennika naszych usług. Niestety nie posiadamy szablonu z cenami, ponieważ każdy Klient jest przez nas traktowany w sposób indywidualny, co wiąże się z tym, że dopiero po zapoznaniu się z potrzebami oraz oczekiwaniami potencjalnego Klienta, jesteśmy w stanie przygotować dla niego ofertę cenową.

Z pewnością możemy powiedzieć, że oferta jest zróżnicowana i zależy od Klienta. Mamy podział w zakresie cenowym i tym sposobem inna cena będzie za usługi księgowe do 100 dokumentów, a inna dla firm, w których obrót dokumentami jest znacznie większy.

Tak więc jeśli nie wiedzą Państwo w jaki sposób zając się prawidłowym prowadzenie firmowej księgowości, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która z pewnością będzie w stanie spełnić Państwa oczekiwania. Nasz konsultant dołoży wszelkich starań, aby precyzyjnie omówić naszą ofertę, odpowiedzieć na nurtujące Państwa pytania, jak również rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości.

Zachęcamy do nawiązania współpracy z biurem, które zapewni Państwu najwyższą jakość usług oraz gwarancję bezpieczeństwa powierzonych nam danych. Zatem jeśli zależy Państwu na najwyższej jakości świadczonych usług, zachęcamy do kontaktu: 12 378 38 35, 22 378 15 45.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *