Nasza firma kompleksowo zajmuje się wyprowadzaniem zaległości księgowych ( księgowaniem i nierozliczaniem zaległości) oraz podatkowych (korektą deklaracji podatkowych i ich składaniem). Cena usługi uzależniona jest od ilości i rodzaju zaległości oraz błędów i zaniedbań. Po indywidualnej analizie każdego przypadku proponujemy zoptymalizowane warunki współpracy.

Jeżeli obawiają się Państwo kontroli podatkowych oraz odpowiedzialności karno-skarbowej zachęcamy do jak najszybszego kontaktu. W przeciwieństwie do innych firm zajmujemy się wysyłaniem pism, reprezentacją w Urzędzie Skarbowym oraz kompleksowym doradztwem w sprawach prowadzonej działalności. W swoim zespole zatrudniamy ekspertów księgowych, podatkowych, a także prawników.

Nasi pracownicy są specjalistami w dziedzinie prowadzenia księgowości dla firm zewnętrznych, dlatego mają Państwo gwarancję wysokiej jakości oraz rzetelności.

W celu omówienia warunków współpracy oraz przedstawienia nam swojego problemu zachęcamy do kontaktu telefonicznego, bądź spotkania w naszym Biurze w Krakowie po wcześniejszym umówieniu terminu – pracujemy w dni robocze od 09:00 do 17:00. Im szybciej zajmiemy się wyprowadzaniem zaległości księgowości tym lepiej dla Państwa firmy i budżetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *