Ostatnio coraz częściej możemy spotkać się z cudzoziemcem, który pracuje na terenie Polski. Dzieje się tak, ponieważ Polskim przedsiębiorcom brakuje siły roboczej w firmie, a obywatele innych państw przybywają do naszego kraju ze względu na lepsze zarobki i warunki pracy.

Jeżeli Państwa firma także ma problem z pracownikami, to nie warto dłużej się zastanawiać. Zatrudnienie cudzoziemca w dzisiejszych czasach staje się bardzo popularne i niesie za sobą wiele korzyści m.in. nasza firma zyskuje dodatkową osobę do pracy, a jakość naszych usług nie ulega zmianie.

Muszą Państwo pamiętać o jednej podstawowej kwestii dotyczącej uzyskania pozwolenia na pracę. Jest to bardzo ważny dokument, dzięki któremu pracownik jest zatrudniony w naszej firmie legalnie i podczas kontroli mają Państwo pewność, że nie będzie żadnych nieprzyjemności. W druku urzędowym znajdują się takie informację jak stanowisko na jakie zostaje zatrudniony pracownik, ilość godzin do przepracowania w miesiącu, okres na jaki przyjmujemy obcokrajowca w naszej firmie.

“Zdobycie pozwolenia na pracę pomoc” to oferta naszej firmy, która powstała stosunkowo nie dawno. Jednak nasze długoletnie doświadczenie w księgowości sprawia, że możemy śmiało powiedzieć, że oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *