Przedsiębiorcy, którym brakuje rąk do pracy coraz częściej decydują się na zatrudnienie osoby spoza Polski, dzięki czemu zyskują pracownika i ich firma może nadal dobrze prosperować.

Ale czy wiedziałeś, że każdy cudzoziemiec który chciałby rozpocząć pracę w Polsce musi posiadać zezwolenie na pracę dla obcokrajowców dla obcokrajowca?

Dokument ten jest potrzebny zarówno pracownikowi, jak i pracodawcy, który pragnie go zatrudnić. Główną przyczyną jest fakt, że posiadając zezwolenie na pracę żadna kontrola nie będzie dla nas problemem, ponieważ pracownik jest zatrudniony zgodnie z prawem.

Chcieliby Państwo w szybki i bezproblemowy sposób uzyskać zezwolenie na pracę dla obcokrajowców dla obcokrajowca, który pracuje, albo będzie pracował w Państwa firmie? Zapraszamy do kontaktu. Nasi eksperci zajmują się przygotowaniem niezbędnych dokumentów i wypełnieniem ich w odpowiedni sposób, a następnie reprezentacją Państwa w odpowiednich instytucjach, gdzie otrzymują druk urzędowy potwierdzający przyjęcie pracownika do pracy w Państwa firmie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *