Zmiana biura księgowego w trakcie roku jest możliwa, jednak najczęściej stosuje się moment zakończenia okresu rozliczeniowego. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc w przeprowadzeniu procedury zmiany biura niezależnie od okresu w ciągu roku.

Dlaczego dla przedsiębiorców zmiana biura księgowego w trakcie roku jest tak ważna? Zdarza się, że Klienci dochodzą do wniosków, że obecne biuro nie spełnia oczekiwań lub jest zbyt drogie. Powodów jednak może być wiele skłaniających do podjęcia tego rodzaju decyzji.

Niezależnie od czynnika wpływającego na decyzje właściciela firmy warto pamiętać o właściwym przeprowadzeniu procedury zmiany biura rachunkowego. Istotne jest tutaj zachowanie odpowiednich terminów wypowiedzenia umowy oraz przekazanie wszystkich dokumentów nowym specjalistom, a także odwołanie udzielonych pełnomocnictw w urzędach.

Nasze biuro oferuje pomoc w zakresie przeprowadzenia procedury zmiany biura rachunkowego. Zmiana biura księgowego w trakcie roku z pomocą naszych specjalistów również jest możliwa – wystarczy, że nawiążą Państwo współpracę z nami. W imieniu Klienta przeprowadzimy cały proces wraz z przeniesieniem dokumentów księgowych do naszego biura.

Zapraszamy do kontaktu z naszą kadrą specjalistów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *